1 » WAECO 2

Bestsellery

Kontakt

 • HURTOWNIA HVAC-PARTS
  HVACR COMPONENTS
  AUTOMOTIVE COMPONENTS
  NIP: 7831536764
 • E-mail:sklep@ac-parts.pl
 • Telefon732 806 025
  796 122 741
 • Godziny działania sklepuponiedziałek - piątek 7.30 - 15.30

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Cennik

WAECO

WAECO

Stacje do serwisowania klimatyzacji ASC – seria profesjonalna

Engineered in GermanyOd lat stacje do serwisowania klimatyzacji ASC zajmują czołową pozycję wśród profesjonalnych nabywców z warsztatów samochodowych i punktów serwisowania klimatyzacji, ponieważ ich jakość nie budzi najmniejszych zastrzeżeń i spełniają one wszystkie warunki niezbędne do osiągnięcia sukcesu w prowadzeniu serwisu klimatyzacji. Ponadto urządzenia po uruchomieniu pracują całkowicie automatycznie.

Z myślą o przyszłości i trosce o utrzymanie najwyższych standardów technicznych, zespół serwisowy WAECO AirCon zaprojektował nowe modele stacji ASC. Już w 2011 roku, wraz z nowym modelem - ASC 2500, wszedł w życie projekt niskiego poziomu emisji. W ten sposób Dometic WAECO reaguje na drastyczny wzrost cen czynnika chłodniczego R 134a. Maksymalny odzysk czynnika chłodniczego, niewiarygodnie niski poziom emisji bliski 0 gram. To oszczędza pieniądze i środowisko naturalne.

W roku 2012 nowością są trzy modele ASC na czynnik R 1234yf. Najbardziej wymagającym użytkownikom proponujemy urządzenie ASC 5000RPA: wbudowany analizator czynnika chłodniczego zapewnia maksymalne bezpieczeństwo w pracach z użyciem nowego, alternatywnego czynnika chłodniczego.

 

 

Jakość „rodem z Niemiec“ –
Zalety stacji ASC  2500 Low Emission

ASC 2500 Low Emission
 1. Wskaźniki oraz manometry zamocowane na przegubie 
 2. Drukarka danych serwisowych z możliwością wielu wydruków
 3. Duża klawiatura membranowa dla bezbłędnego wprowadzania danych
 4. Opatentowany, profesjonalny układ dozowania czystego oleju i dodatku UV
 5. Podświetlany manometr o średnicy 100 mm
 6. Wysokokontrastowy wyświetlacz LED do nadzorowania procesów z dużej odległości
 7. 3 oddzielne wagi do zarządzania olejem (zużyty olej/świeży olej/dodatek UV) będące elementem charakterystycznym dla w pełni automatycznego urządzenia 
 8. Duży wyświetlacz zapewniający łatwość odczytywania i bezbłędnego wprowadzania danych 
 9. Zbiornik z czynnikiem chłodniczym oraz zamontowanym skraplaczem i wentylatorem do dokładnego wskazywania odzyskanej ilości czynnika
 10. Specjalna platforma ważąca zamontowana na 8 elastycznych poduszkach z wagą o wysokiej wydajności (100 kg ładowności)
 11. Pompa próżniowa z 60-godzinnym okresem wymiany oleju 
 12. Wzrost ciśnienia poprzez taśmę grzewczą na zbiorniku czynnika chłodniczego; do pełnego napełniania klimatyzacji także przy wysokich temperaturach zewnętrznych 
 13. Opatentowany zbiornik na zużyty olej o niskim poziomie emisji zpobiega ubytkom czynnika chłodniczego przy odsysaniu zużytego oleju; odessany wraz ze zużytym olejem czynnik chłodniczy jest doprowadzany do zbiornika i ważony 
 14. Akcesorium: zestaw do płukania wewnętrznego obiegu ASC. Do stosowania przy serwisowaniu pojazdów hybrydowych niemieckiej produkcji.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

Serwery: JCHost   Realizacja: WEB Projekt Studio