1 » Rekuperatory AERISnext2

Bestsellery

Kontakt

 • HURTOWNIA HVAC-PARTS
  HVACR COMPONENTS
  AUTOMOTIVE COMPONENTS
  NIP: 7831536764
 • E-mail:sklep@ac-parts.pl
 • Telefon732 806 025
 • Godziny działania sklepuponiedziałek - piątek 8 - 15.30

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Cennik

Rekuperatory AERISnext

Przeciwprądowe rekuperatory AERISnext

AERISnext  to nowa generacja central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła z wymiennikiem przeciwprądowym zapewniającym najwyższy możliwy odzysk ciepła.

Urządzenia te spełniają najsurowsze kryteria technologiczne łącząc w sobie ponad 75-letnie holenderskie doświadczenia w zakresie produkcji central wentylacyjnych. 

Śmiało można powiedzieć, że rekuperatory AERISnext to obecnie najbardziej wydajne i technologicznie zaawansowane urządzenia na świecie służące do wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła w domach jednorodzinnych.

rekuperatory AERISnext logo

Rekuperatory AERISnext dostępne są w trzech wydajnościach:

 1. AERISnext 350
 2. AERISnext 450
 3. AERISnext 600

Rekuperatory AERISnext mozna rozbudować o urządzenia wspomagające system wentylacyjny i poprawiające komfort klimatyczny i użytkowy wentylowanych pomieszczeń: GWC - glikolowy wymiennik ciepła, jednostkę chłodzącą ARTIC Q600,  nagrzewnicę wtórną, sterowniki bezprzewodowe i przewodowe, czujniki dwutlenku węgla i wilgotności, możliwość zarządzania zdalnego oraz podłączenia do protokołu domu inteligentnego KNX.

Rekuperatory AERISnext wyposażone są w wymiennik przeciwprądowy o kształcie wzorowanym na idealnym szlifie brylantowym z kanałami przepływowymi skierowanymi w stronę wentylatorów. Ultraoszczędne wentylatory promieniowe RadiCal firmy Ebm-papst na prąd stały posiadają siatkę przepływową FlowGrid optymalizującą przepływ powietrza oraz pierścień przepływowy gwarantujący dokładny pomiar ciśnienia.

Promieniowa konstrukcja wentylatorów minimalizuje zużycie energii elektrycznej, co za tym idzie pozwala na utrzymanie kosztów eksploatacyjnych centrali na najniższym poziomie: średnio 0,30 zł/dziennie.

Inteligentny, automatycznie regulowany układ antyzamrożeniowy zabezpiecza wymiennik ciepła przed zamarzaniem podczas mrozów. Każde urządzenie standardowo wyposażone jest w wewnętrzną modulowaną nagrzewnicę wstępną oraz modulowany bypass, którego praca znacznie zwiększa komfort nawiewu. 

Rekuperatory AERISnext posiadają również:

 • automatykę wykrywajacą porę roku (adaptacyjna technologia komfortu)
 • objętościowy i masowy pomiar przepływu powietrza
 • wyświetlacz na obudowie rekuperatora
 • wersję z odzyskiem wilgoci (ERV)

Na terenie Polski rekuperatory AERISnext objęte są pełną obsługą serwisową, zarówno gwarancyjną, jak i pogwarancyjną oraz inżynierską opieką techniczną.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

Serwery: JCHost   Realizacja: WEB Projekt Studio